סגולות

השותפות החודשית הפלאית

כל חודש הלב שלך מחסיר פעימה. או שזה ביום ההוא בו כרטיס האשראי 'משתלט' על החשבון ומזכיר לך פתאום את כל הרכישות שכבר הספקת לשכוח מהם, או שזה מתרחש ביום בו יוצאת המשכנתא והשכירות והחשבון נשאר פתאום דל וריק, מבוייש ונכלם, או שזה ביום שמתקשרים אליך מהבנק ומלחיצים – – –
אח, אילו רק היה לך שותף פלאי שהיה לצדך יום אחד בחודש, כדי לסדר, להחליק ולגהץ לך את כל העניינים… הלוואי. היית רוצה.
אז זה מה שאנחנו באים להציע לך. עסקה חודשית. להיות כל חודש בציון של רבי ישעיה. לקחת כל חודש חלק במפעלות המבורכים של 'ברכת ישעיה'.

וזה לא התחיל מהיום. כבר שנים שהעיירה הנידחת מהווה מוקד משיכה לכל יהודי שמחפש לו פרנסה הגונה. כבר שנים שקרעסטיר היא הכתובת לפעול ישועות אצל הצדיק שהצהיר על עצמו כי הוא עוסק ב"לשובע ולא לרזון"…
שנים שיהודים מכל רחבי הונגריה נוהרים אל הצדיק ר' ישעיה מקרעסטיר זיע"א להתברך מפי קודשו, לזכות לשפע שמימי בלתי מוסבר, כפי שמעידים גדולי דורו שר' ישעיה מחזיק בידיו את מפתח הפרנסה.
והברכה לא נועדה לדורו בלבד. גם לאחר פטירתו לא נותרו ההמונים יתומים…
לאחר שנלקח ר' ישעיל'ה לבית עולמו, היה יורש ההנהגה – בנו ר' אברהם שטיינר זצ"ל – נוהג לאסוף את הפתקאות שהביאו לו יהודים ולהניחן אצלו למשמרת. למשמרת, אבל זמנית. לא עד עולם.
מדי ערב ראש חודש היה ר' אברהם מטפס ועולה לראש ההר, אל בית העלמין של קרעסטיר, שם ניצב אוהלו של אביו הקדוש. היה הבן בא לציונו של האב, מניח על מצבתו את ערימת הקוויטל'ך שהצטברו אצלו ומתחנן למען היהודים הרשומים בהם ונתונים בצרה.
מכאן ואילך הייתה ישועתם מופקדת בידיו של ר' ישעיה. והיא לא איחרה מלבוא…
אין מחסומים בדרכו של ר' ישעיל'ה. הקב"ה ממלא לו את כל מבוקשו.
והקוויטל'ך שהניח בנו של ר' ישעיה פשטו צורה ולבשו צורה חדשה.
ארגון "ברכת ישעיה", הארגון שנטל על כתפיו את המשך מעלי החסד העצומים של הצדיק מקרעסטיר, מציע למשתתפים להעלות את שמם על הציון מדי ערב ראש חודש, כפי שנהג בן הצדיק בימים עברו.
שנה שלמה ששמך יעלה לזיכרון לפני ר' ישעיה בכל יום כיפור קטן מחדש.
שנה שלמה שאתה סוגר את ההכנסות החודשיות בזכות ר' ישעיל'ה.
12 חודשים מסודרים לך. ר' ישעיה יקח עליהם אחריות…

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר