סגולות

אות ומופת אצלך בבית

תואר זיו פניו הקדושות שנודע בכל העולם כסגולה ביצירת פאר מיוחדת אצלך בבית

הבית שלך כמו של אחרים, גם אם הוא מושלם וטוב ב"ה, כנראה שלא היה מזיק להוסיף עוד ברכה והצלחה.

אם זה להוסיף בהכנסה החודשית. אם זה בנחת מהילדים והמשפחה. אם זה בבריאות, בהצלחה, זיווגים, זש"ק ובשאר העניינים.

וזה בדיוק ההזדמנות  שלך עכשיו, להכניס לתוך ביתך, אוצר של ברכה מרובה, אוצר גדול וכח ישועה רב, מעיין ישועות שלא מפסיק להשפיע – תואר זיו פניו הקדושות של מופת הדור הצדיק רבי ישעיה ב"ר משה מקרעסטיר זי"ע שנודע כסגולה בכל העולם כולו, ואפילו הגויים תולים את התמונה המפורסמת שלו.

עכשיו יש באפשרותך להכניס את התמונה המסוגלת עשויה בפאר והדר מעשי ידיו של האמן העולם היהודי יואל ווקסברגר, יצירה מיוחדת ואמנותית המראה את דמותו דיוקנו הקורנת של רבי ישעיה זי"ע הנודע כסגולה לרבים.

יחד עם מפתח הזהב והקמיע הישועות הפלאי מהצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א המסוגל לפרנסה ברווח, שמירה וברכה מרובה בבית, שייכתב בכתיבת קודש אישית לפקודת ישועה מיוחדת עבורך, כהוראת והדרכת הרבנים שליט"א.

כך יש לך עכשיו הזדמנות נדירה מאוד, הזדמנות להכניס לביתך את האוצר הגדול והמסוגל, התמונה המלכותית שתפאר את הבית + מפתח הזהב והקמיע הפלאי  שיכניסו ברכה מרובה בבית שלך!  

מידה כנגד מידה

כפי שזכית להכניס אור ושמחה למשפחות עמלי התורה ותמכת בהם, כך יהיה לך את הזכות להכניס אות ומופת לביתך את תואר זיו פני הקודש ומפתח הזהב הנודעים כסגולה לרבים לפרנסה, שמירה ולכל הישועות.

השותפים יזכו לקבל את יצירת המופת ולהביא את הברכה והישועה אל תוך ביתם, ושמם ייחקק בספר הפרנסה הכולל סיפורי ישועות וניסים שכבר קרו לשותפי ברכת ישעיה בצורה פלאית ושמימית כמו שתמיד קרה אצל הצדיק רבי ישעיה זי"ע וכמו שזוכים שותפי 'ברכת ישעיה' לראות בחוש בכל עת. 

כמו כן שמך ובקשתך יוזכרו במעמד התפילה האדיר ביום ההילולא ע"י רבני מפעלות החסד 'ברכת ישעיה' ממשיכי מורשת הצדיק, אלו שר' ישעיל'ה אמר עליהם לפני הסתלקותו לבית עולמים: אם ימשיכו במעשי החסד שלי, יראו ישועות כמו בחיי! לאות ולמופת, לפרנסה בשפע גדול, שמירה, בריאות וכל הישועות.

ובנוסף: תקבלו גם מפתח הזהב – מפתח הפרנסה עם הקמיע של הצדיק שייכתב במיוחד עבורך לפקודת ישועה.

דווקא עכשיו, אתם חייבים את הברכה שתשרה אצלכם בבית!

הברכה שיפתח לכם דף חדש בפרנסה, שפע, ברכה והצלחה!

אל תפספסו את ההזדמנות!

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר