סגולות

יומא דהילולא ג' באייר

ג' באייר, היום הגורלי מתקרב. לא תהיה שם???

אתה מתסכל סביב סביב, על חברים, שכנים וסתם מכרים, ולפעמים שואל את עצמך: מה הם עשו כדי להצליח? איך הם מתמודדים עם חשבון הבנק שלהם? איך הם מתקדמים כל כך מהר ואני כאילו נתקעתי מאחור?
אז נכון שאנחנו לא מבינים חשבונות שמים, אבל יש אנשים שזכו לעשות את ההשתדלות הנכונה. להשקיע אצל מי שאוחז במפתח הפרנסה, כמו שהעידו צדיקי דורו על הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א.
וזה קורה בתאריכים מסויימים. כי יש תאריכים ששינו חיים של אנשים. יש תאריכים שיכולים לשנות את החיים שלך. את מצב חשבון הבנק שלך. את מד ההצלחה שלך. אם רק תדע לנצל אותם…
גרגירים אחרונים נותרו בשעון החול. זה קורה בעוד ימים ספורים.

ג' באייר, זה התאריך הגורלי. תכניס ללוח השנה שלך.

המונים יעשו את דרכם לקרעסטיר, לנצל את היום הגדול הזה במקום האסטרטגי. מהם שיגיעו למקום מטלטלים בין שמים לארץ על כנפי מטוסים, ומהם שדרכם עשויה להם בשותפות אמת עם ממשיכי דרכו של הצדיק.
בג' באייר יתחלפו מניינים על מניינים של מתפללים שבאים להבטיח לעצמם ישועה ביום ההילולא של הצדיק רבי ישעיה, היום שבו נפתחות ארובות הפרנסה מעל שמי קרעסטיר.

אבל במרכז יהיה המניין של "ברכת ישעיה". משלחת מיוחדת מטעם ממשיכי מורשת הצדיק, אלו שר' ישעיל'ה אמר עליהם לפני הסתלקותו לבית עולמים: אם ימשיכו במעשי החסד שלי, יראו ישועות כמו בחיי!

ואתה תהיה שותף לאלו שהברכה חלה עליהם. לכל מעשי החסד ש"ברכת ישעיה" מחולל כאן בארץ כהמשך ישיר למפעל החסד של ר' ישעיה בקרעסטיר. גם בך תתקיים ההבטחה שיצאה מפי הצדיק בטרם פטירתו.
גם לך תעמוד זכותם של מאות משפחות אברכים בני תורה ש"ברכת ישעיה" דואג לכלכל בהרווחה, ור' ישעיה מסתכל עליהן משמים ורווה נחת.
והוא לא נשאר חייב לאחראים לכך…
בג' באייר יעלו המונים לציון הקדוש. אבל להיות שם פיזית זה לא הסיפור האמיתי.
העיקר הוא להיות שותף של ר' ישעיה, לתת לו את מבוקשו, ואז הצדיק מחוייב כלפיך למלא את הבטחתו.

אתה חייב להיות שותף! אתה חייב להופיע ברשימה של המניין המיוחד של ברכת ישעיה שיעלה בג' באייר על ציונו של הצדיק, להזכיר את התורמים במעמד התפילה האדיר שייערך בבית העלמין של קרעסטיר.
ג' באייר זו ההזדמנות של החיים. אסור לך לפספס אותה!

בוא לנצל את ההזדמנות!

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר