סגולות

הזכרה ביום ההילולא

ג' באייר, היום הגורלי מתקרב. לא תהיה שם???

אתה מתסכל סביב סביב, על חברים, שכנים וסתם מכרים, ולפעמים שואל את עצמך: מה הם עשו כדי להצליח? איך הם מתמודדים עם חשבון הבנק שלהם בתקופה הזו ובכלל? איך הם מתקדמים כל כך מהר ואני כאילו נתקעתי מאחור?
אז נכון שאנחנו לא מבינים חשבונות שמים, אבל יש אנשים שזכו לעשות את ההשתדלות הנכונה. להשקיע אצל מי שאוחז במפתח הפרנסה, כמו שהעידו צדיקי דורו על הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א.
וזה קורה בתאריכים מסויימים. כי יש תאריכים ששינו חיים של אנשים. יש תאריכים שיכולים לשנות את החיים שלך. את מצב חשבון הבנק שלך. את מד ההצלחה שלך. לפתוח לך דף חדש. אם רק תדע לנצל אותם…
גרגירים אחרונים נותרו בשעון החול. זה קורה בעוד ימים ספורים.

ג' באייר, זה התאריך הגורלי. תכניס ללוח השנה שלך.

בג' באייר יומא דהילולא קדישא של מופת הדור הרה"ק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א שגדולי וצדיקי דורו העידו שמפתח הפרנסה נמצא אצלו!!!

במרכזו של היום הנשגב, תיערך מעמד תפילה אדיר ע''י גדולי וצדיקי הדור שליט''א, עם רבני מפעלות החסד 'ברכת ישעיה' ממשיכי מורשת הצדיק, אלו שר' ישעיל'ה אמר עליהם לפני הסתלקותו לבית עולמים: אם ימשיכו במעשי החסד שלי, יראו ישועות כמו בחיי!

וגם שמך יהיה מבין אלו שהברכה חלה עליהם. בזכות שותפותך לכל מעשי החסד של הצדיק

בג' באייר ייחקק שמך בספר הפרנסה – לאות ולמופת, לפרנסה בשפע גדול, שמירה, בריאות וכל הישועות

במעמד התפילה המיוחד ע"י גדולי וצדיקי הדור שליט"א, יזכירו את שמך ובקשתך בפרטות וידליקו נר תמיד לזכותך

גם שמך חייב להיות בספר הפרנסה הכולל סיפורי ישועות וניסים שכבר קרו לשותפי ברכת ישעיה בצורה פלאית ושמימית כמו שתמיד קרה אצל הצדיק רבי ישעיה זי"ע וכמו שזוכים שותפי 'ברכת ישעיה' לראות בחוש בכל עת.  

הדף החדש שלך נפתח עכשיו! אסור לך לפספס את ההזדמנות הנדירה!

בוא לנצל את ההזדמנות!

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר