'ברכת ישעיה' – מפעלות הצדקה והחסד של הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א

ישועות אצל הצדיק

שיברת, שילמת!

את מכתבי אני כותב עדיין תחת סערת הרגשות בהם אני נמצא, כפי שתבינו גם תיכף למה. אני מקווה שעל אף זה, אצליח לכתוב את הדברים כפי שהתרחשו ומבלי לפספס את הדברים החשובים.

לפרנסתי אני מנהל עסק גדול ומצליח ב"ה, שנים של השקעה ומסירות הביאו את העסק למקום רווחי מאוד ב"ה, הכל זרם ועבד מצוין עד לרגע בו קיבלתי את ההודעה שרשויות החוק רוצים לעבור על כל פרטי העסק עד הפרט הקטן ביותר.

לא היה לי מה להסתיר, אבל כידוע שכמישהו מחפש ורוצה למצוא משהו, תמיד יהיה אפשר למצוא דברים קטנים ולהיתלות עליו, ומכך חששתי. עם הרבה תקוות לטוב התכוננתי לביקור של נציג הרשות בעסק. מיד שכשהגיע הנציג שמתי לב שהוא מאוד עצבני וחשדן, ניסיתי להרגיע ולהסביר כמה מקפידים שהכל יהיה תקין, אך ללא הועיל, הוא החל לפרט שורה של 'ליקויים' לטענתו, תוך כדי שהוא מסביר לי מה צפוי לאור זה.

גם כשהתיישבנו אחרי סיור ממושך, הוא ישב לא רגוע, הוא כעס והעיף מבט כל הזמן על תמונתו של הרה"ק רבי ישעיה מקרעסטיר זי"ע שתלוי במשרדי מאז שקיבלתי את זה ממכם. בשלב מסוים הוא פשוט לא התאפק, הוא התחיל לצעוק: איך אתה מנהל עסק? מה השטויות שאתה עושה? אתה חושב שבגלל רב כזה או אחר אני אוותר לך? ופשוט קם והוריד את התמונה מהקיר!

אחרי שהתיישב חזרה ונרגע קצת, הוא התחיל להירגע ולחזור לעצמו, הוא הבין את חומרת הדברים שעשה במשרדי. הוא פשוט הוציא את תיקו, כתב דו"ח שהכל היה תקין, השאיר על השולחן ופשט יצא משם במהירות רבה, תוך כדי שהוא משאיר אותי המום לגמרי מכל מה שהיה.

זהו כוחו של תמונת הצדיק, פשוט, זה רק זה, אין לי הסבר אחר!

דוד מושקוביץ

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר

צרו קשר | CONTACT
close slider
גלילה לראש העמוד

רוצה גם לזכות בפרנסה בשפע וכל הישועות

דילוג לתוכן