'ברכת ישעיה' – מפעלות הצדקה והחסד של הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א

ישועות אצל הצדיק

הכל כלול!

את הסיפור הזה אנחנו שולחים לכם רק בגלל 2 סיבות: 1. בכדי להודות ולפרסם את הנס הגדול שהיה לנו 2. בכדי לתת תקווה לאנשים שעומדים במצב בו היינו, ולומר להם 'יש תקווה' אחרי ההקדמה החשובה, נגיע לסיפור עצמו.

אנחנו משפחה ממוצעת, אבל משתדלים תמיד שהדברים יהיו מסודרים מראש ככל האפשר. כבר כשהיינו זוג צעיר עם כמה ילדים עשינו תוכניות שיאפשרו לנו לחתן כמו שצריך, לצד השקעה רבה בחינוך הילדים.

אך 'רבות מחשבות בלב איש' והשם כנראה רצה אחרת, פשוט הפסדנו הכל במרוצת הזמן. הגענו למצב שמצד אחד הגיעו הצעות טובות מאוד לבתנו הבכורה כמו שציפינו וכמו שמתאים לה, ומצד שני ההצעות לא התקדמו בגלל ההתחייבויות הכספיות שלא יכולנו לקבל על עצמנו.

לוותר ולהתפשר על הצעות פחות טובות לא בא בחשבון שלנו בכלל, ופשוט עמדנו במצב לא פשוט, כי לאט לאט גם ההצעות פחתו באיכות ובכמות.

החלטנו לעשות השתדלות ולהשתתף בחלוקת מזון בכבוד למשפחות עמלי תורה במפעלות הצדיק מקרסטיר, ומשם העניינים החלו להתקדם, במהירות רבה מאוד.

מכר המשפחה שהציע בעבר הצעה מאוד טובה, חזר ושאל עליה, רק שתבינו, אנחנו מאוד רצינו את זה בהתחלה, אבל זה ירד בגלל ההתחייבות הכספית הגדולה שדרשו מאיתנו. אבל עכשיו, לא רק שזה חזר להיות אקטואלי, גם הדרישה הרבה פחות מההתחלה, וכך פשוט התחלנו להתקדם עם ההצעה.

במקביל פנה אלינו העו"ד שטיפל בתיקי ההשקעה שהפסידו ובישר לנו שהצליח לקבל סכום משמעותי מתוך ההשקעה, זה פשוט מעל לדרך הטבע וגם העו"ד החילוני הבין את זה כך.

סגרנו שידוך ב"ה, השמחה שלנו הייתה מעל ומעבר, שמחה כפולה, גם בגלל הכסף שקיבלנו. ואז צצה לה הקורונה והעיבה על המשך השמחה.

לפני החתונה חששנו מאוד שהיא תופרע בגלל המצב על אף שנזהרנו מאוד. הבאנו את תמונתו של הצדיק מקרעסטיר שקיבלנו ממכם לאולם המאולתר ופשוט חגגנו את החתונה הראשונה בשמחה עילאית בלי שום הפרעה ב"ה. כך ממקום של כלום, זכינו לשידוך טוב מאוד ב"ה עם התחייבות מועטה + סכום נכבד + שמחה מושלמת!

לא נשאר לנו אלא להודות להקב"ה ולשליחים הנאמנים.

משפחת שרייבר

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר

צרו קשר | CONTACT
close slider
גלילה לראש העמוד

רוצה גם לזכות בפרנסה בשפע וכל הישועות

דילוג לתוכן