'ברכת ישעיה' – מפעלות הצדקה והחסד של הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זיע"א

ישועות אצל הצדיק

איפה החתונה

כשאנו מתיישבים לכתוב לכם את המכתב אנו מרגישים תחושה של שליחות ותקווה שזה יעזור לעוד הרבה משפחות טובות כמונו שזקוקים לזיווגים הגונים.

הבעיה שלנו הייתה כפולה, בתנו היקרה הייתה מוצלחת ומוכשרת ודווקא היו לה הצעות טובות בהתחלה, אך ידענו מפורשות שלא נוכל להתחייב על כלום, וכך עברו עוד ועוד ימים שבמהלכן ההצעות נהיו פחות טובות.

עברנו תקופה לא קלה בכלל, ורק מי שהיה שם יוכל להבין את מה שעברנו.

ואז קיבלנו את החוברת שהוצאתם לקראת היא"צ של הצדיק מקרעסטיר זי"ע, קראנו אותו והרגשנו שאנחנו פשוט חייבים את זה כהשתדלות כי רבי ישעיל'ע יכול גם יכול לפעול ישועות גדולות כמו שאנחנו צריכים.

שבועיים אחרי חג השבועות נסע ראש משפחתנו לחתונה בארמונות חן בבני ברק.

הוא הגיע לאולם וחיפש את החתונה אך לא מצא את החתונה שהתברר לאחר מכן שבכלל הייתה בארמונות פרידמן, אבל הוא כן מצא שם במסגרת החיפושים חבר ותיק שלא ראה אותו הרבה שנים.

אחרי דרישת שלום ידידותית החלו הידידים להתעניין איש ברעהו ובמעשהו וגם דיברו על השידוך המתמהמה ועל המצב הכלכלי שלא מאפשר שידוך טוב, וכך הסתיימה השיחה בהבעת צער והזדהות אמיתית של הידיד.

יומיים אח"כ התקשר הידיד ואמר שעלה לו רעיון טוב לשידוך, משפחה טובה בעלת אמצעיים שמחפשת בדיוק את מה שיש לנו להציע ואף מוכנים לשאת בכל הוצאות השמחה.

מה שהיה יותר מדהים הוא שאחרי שסיפרנו את התגלגלות המופת באירוסין למחותנים, נעמד המחותן ואמר שאף הוא תרם סכום הגון למפעלות הצדיק רבי ישעיה זי"ע והתחנן שיצמא זיווג לבנו עד ר"ח תמוז…

משפ' זילבר, בית שמש

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר

צרו קשר | CONTACT
close slider
גלילה לראש העמוד

רוצה גם לזכות בפרנסה בשפע וכל הישועות

דילוג לתוכן