יצירת המופת של הרה''ק רבי ישעיה זיע"א בשילוב הקמיע המסוגל לישועות

יצירת המופת של הרה''ק רבי ישעיה זיע"א
בשילוב הקמיע המסוגל לישועות

יואל וקסברגר, אמן היודאיקה העולמי, הפיק יצירת אמנות חדשה לקראת יום ההילולא של הרה"ק מקרעסטיר: דמות דיוקנו הקורנת של רבי ישעיה ב"קוויטל שטוב" – החדר המקורי בו היה מקבל את הקהל ששיחר לפתחו מכל רחבי הונגריה.

יצירת הפאר היפיפייה מתארת במדויק את מראהו של החדר ולא מפספסת ולו פרט אחד. על השולחן מונחים הספרים בהם נהג הצדיק להשתמש – "אך פרי תבואה", "צבי לצדיק" ו"נועם אלימלך". לצידם מופיעה ה"צדקה פושקע" משל לא הוזזה ממקומה ב-94 השנים שחלפו מאז הסתלק רבי ישעיה לגנזי מרומים, ואף מקומו של הסוכר שהיה מחלק לבאים – לא נפקד.

במלאכת מחשבת של ממש שולב ביצירה הקמיע הסגולי שהעניק רבי ישעיה לאלו שזכו, והגן עליהם ועל צאצאיהם מכל צר ומצוק. הקמיע מחולל ניסים במיוחד בשדה הפרנסה, ניסים גלויים ומפעימים שעוברים מפה לאוזן בחרדת קודש. היצירה הבלעדית הפכה ללהיט מבוקש.

תורמי "ברכת ישעיה" הלוקחים על חסותם משפחה של עמל תורה מנתמכי מפעלות הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זוכים לקבל את יצירת המופת המסוגלת כהוקרה ולהיכנס לספר מופתי הפרנסה של הצדיק רבי ישעיה. היצירה המלכותית הופכת את הקיר בסלון, בעסק או בכל מקום שתבחרו להציב אותה – למכובד ומלא פאר, הדר והשראה.

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר